قیمت پله گرد

امروزه با تجمع مردم در شهرهای بزرگ، شرکت‌های گوناگونی اقدام به ارائه انواع محصولات استیل مانند پله گرد نموده‌اند و البته کیفیت  و قیمت پله گرد و دیگر محصولات ارائه‌شده نیز متفاوت است اما در میان تمامی این ارائه‌دهندگان تنها شرکت پله گرد رضایی است که خود تولیدکننده و واردکننده مستقیم انواع محصولات استیل بوده و با اطمینان خاطر کامل از تمامی محصولات استیل ارائه‌شده خود آن‌ها را شامل گارانتی بی‌قیدوشرط دوساله دانسته و همواره بر این تعهد خود پایبند بوده است.علاوه بر کیفیت محصولات استفاده‌شده در پله استیل شما نصب تخصصی و حرفه‌ای برای عملکرد صحیح آن‌ها بسیار ضروری است.
افتخار پله گرد رضایی بهره‌گیری از کادر فنی حرفه‌ای و تکنسین‌های مجرب است، این امر ما را لایق داشتن بیشترین سطح رضایت مشتریان خود نموده است، این‌چنین است سطح قابل‌توجهی از بازار نصب و ارائه خدمات پله استیل را در اختیار خود دارا می‌باشیم. در این مقاله در مورد قیمت پله گرد، نصب  آن و مزایای آن به بحث می پردازیم.

در این مطلب می خوانید:

۱. روش قیمت گذاری پله گرد.   ۲. عوامل انتخاب و ماندگاری روش سنتی قیمت گذاری پله گرد.  ۳. ریزه کاری های قرارداد خرید پله گرد.  ۴. روش عملی و صحیح انجام یک معامله خرید پله گرد.

کلیه پله های طرح باکس با ورق ۱۰ و ۸ میل فولادی اجرا می گردد

به علت ثابت نبودن قیمت ورق و آهن در روزهای کاری لطفا برای دریافت قیمت به روز با ما در ارتباط باشید .

تماس با ما : ۰۹۱۲۱۴۸۶۰۸۹  – ۰۹۱۹۷۱۴۲۴۸۰ – ۰۲۱۷۶۴۴۶۴۹۲

در کشور ما صنعت تولید سازه فولادی پله گرد به شکل امروزی خود حداقل ۵۰ سال عمر دارد.

بدیهی است که بسیاری از جنبه های این صنعت که امروزه با آنها مواجه هستیم از آنچه در گذشته بنا نهاده شده متاثر گردیده. این تاثیر محدود به روشهای طراحی و تولید و نصب نیست بلکه سایر جنبه های این کسب و کار را نیز تحت تاثیر خود قرار داده. یکی از آشنا ترین این جنبه ها برای مشتریان “قیمت گذاری” است. امروزه در بیشتر کسب و کارهای حوزه تولید سازه های فولادی پله های دکوراتیو قیمت پله گرد با واحد “متر ارتفاع” به مشتری عرضه می گردد.

که در بیشتر موارد منظور از “ارتفاع” اختلاف ارتفاع کف سازی تمام شده طبقه مبدا پله گرد تا طبقه مقصد آن می باشد. اما معیار محاسبه قیمت پله گرد بر اساس این واحد چیست؟ از آنجا که این روش قیمت گذاری پله گرد در گذشته شکل گرفته و به اکنون تسری یافته بنابراین پاسخ اصلی این پرسش را فقط در گذشته این صنعت بایستی جستجو کرد. اینگونه به نظر می رسد که مزیت سادگی این روش و قابل درک بودن آن برای همگان منشا این روش محاسبه هزینه پله گرد بوده.

 

 

اما چرا با وجود پیشرفتهای زیادی که طی این سالها صورت گرفته از جمله در طراحی، تولید و محاسبه پله گرد، این روش قیمت گذاری همچنان پابرجا و بدون تغییر باقی مانده؟ اولین دلیل منطقی به نظر همان است که بود، یعنی سادگی و قابلیت درک بالای این روش.

در واقع فعالان صنعت ساختمان به خاطر قدمت و طبیعت این صنعت، دارای طیف وسیعی از سطوح تحصیلی دانش های تئوری و تجربی، از بی سواد تا دکترا، هستند.

به این جمع بایستی طیف وسیع تری از کارفرماهایی را اضافه کرد که هرچند در صنعت ساختمان هیچ سر رشته ای ندارند، اما علاقه مند هستند در زمینه هایی مانند پله دکوراتیو ساختمان خود اعلام و اعمال نظر کنند.

در واقع روش ارائه قیمت پله گرد براساس “متر ارتفاع” برای تمامی این طیف قابل درک و محاسبه است. دلیل دوم قابل مقایسه بودن این روش قیمت گذاری است.

 

 

قابلیت مقایسه در این زمینه ۲ جنبه دارد. یکی قابلیت مقایسه قیمتهای مدل های مختلف پله دکوراتیو باهم (مثلا مقایسه قیمت پله گرد دو محور باکس با قیمت پله گرد زیر محور یا همان محور میانی). و دیگری قابلیت مقایسه قیمتهای ارائه شده توسط تولید کنندگان مختلف با هم.

در واقع در مراحل فروش هر شرکتی بایستی قیمت پله ها را بر مبنایی قابل مقایسه ارائه دهد تا مشتری بتواند قیمتهای ارائه شده توسط سایر رقبا را با قیمتهای ارائه شده توسط آن شرکت مقایسه نماید. دلیل سوم سرعت بالای محاسبه قیمت پله در این روش قیت گذاری است. درواقع فقط با دانستن اختلاف ارتفاع طبقات بلافاصله با انجام یک عملیات ریاضی ساده ضرب، قیمت کل پروژه قابل محاسبه است.

 

البته این خود منشا یکی از مهمترین نقاط ضعف این نوع قیمت گذاری است که می تواند راه سوء رفتار برخی از تولیدکنندگان را در مراحل فروش باز کند. چرا که در این روش فقط ارتفاع کف تا کف مبنای محاسبه هزینه است و صحبتی از کیفیت تولید و اجرا به میان نمی آید.به طور مثال در این روش اغلب نه مشتری سوالی در مورد کیفیت تولید شامل تلورانس ها، کیفیت مصالح به کار رفته، ابعاد و مشخصات سازه، ضخامت ورقها و پروفیل و … می نماید و نه تولید کننده اصراری به ارائه این اطلاعات به مشتری دارد (حال چه با نیتی سوء و چه با نیت جلوگیری از پیچیدگی مسئله).

 

 

 

نتیجه گیری آگاهانه در قیمت پله گرد

در نتیجه در بیشتر مواقع وقتی مشتری قیمت یک مدل از پله را از تولید کننده های مختلف می گیرد هنگام مقایسه قیمت قادر به مقایسه کیفیت آنها نبوده و در نتیجه ممکن است نا خواسته به بهای کاهش کیفیت به دام ارزان ترین قیمت دریافتی بیافتد. و گاهی این کیفیت تا آنجا پایین می آید که مشتری ناچار است بلافاصله پس از نصب پله و با وجود تمام هزینه های صورت گرفته، چشم از آن بپوشد و مجددا وارد پروسه تهیه یک سازه با کیفیت شود.

در این میان نبایستی نقش خدمات جانبی و کیفیت آنها را نیز فراموش کرد. خدماتی مانند بازدید، مهندسی، محاسبه، طراحی، حمل، نصب، نظارت و مدیریت پروژه هریک می توانند به هزینه های تولید افزوده شوند و قیمت تمام شده پله بایستی با درنظر گرفتن تمامی این هزینه ها محاسبه و مقایسه شود.

برای جلوگیری از این مشکل مشتری بایستی پس از یک گزارش گیری کلی از بازار بر اساس مذاکرات تلفنی، با چند تولید کننده منتخب به صورت حضوری جلساتی را ترتیب دهد تا پس از آگاهی از کمیت و کیفیت تولید و خدمات دریافتی هریک از تولیدکنندگان و محاسبه قیمت تمام شده نهایی، نسبت به مقایسه اقدام نموده و تولید کننده مناسب را انتخاب نماید. مفید است که مطالب جدیدی را که در هر جلسه مذاکره یاد می گیرید در جلسات بعدی با سایر تولید کننده ها مطرح کنید تا به این ترتیب مقایسه و محک زدن مجری ها برایتان آسان تر شود.

در واقع بهترین راه داشتن یک معامله شیرین در هر زمینه ای داشتن آگاهی در آن زمینه است. در این مطلب سعی کردیم بخشی از این آگاهی را در اختیارتان قرار دهیم. اطلاعات تکمیلی را تنها در مذاکرات خواهید آموخت. در پله گرد رضایی سعی ما آگاهی مشتری پیش از خرید است و این بهترین و تنها راه داشتن معامله شیرین برای هردو طرف خواهد بود.

 

به طور خلاصه در این مطلب به این سوال ها پاسخ دادیم:

۱. روش قیمت گذاری پله های گرد و پله های دکوراتیو چگونه است؟

۲. علل اصلی انتخاب و ماندگاری روش “متر ارتفاع” در قیمت گذاری پله گرد چیست؟

۳. چه نکاتی را برای خرید پله گرد مد نظر داشته باشیم؟

۴. بهترین خرید پله گرد چگونه ممکن می شود؟

 

به علت ثابت نبودن قیمت ورق و آهن در روزهای کاری لطفا برای دریافت قیمت به روز با ما در ارتباط باشید .

تماس با ما : ۰۹۱۲۱۴۸۶۰۸۹  – ۰۹۱۹۷۱۴۲۴۸۰ – ۰۲۱۷۶۴۴۶۴۹۲

خدمات صنایع فلزی رضایی در ساخت پله گرد و ساخت نرده آتش کاری  دست‌ساز

  • ارزیابی طرح – ما در این مرحله محیط شمارا بازدید و ارزیابی می‌نماییم تا بتوانیم بهترین انتخاب را برای پله استیل دست‌ساز برای شما رقم بزنیم.
  • مدل‌سازی – طراحان ما به‌منظور تولید پله استیل دست‌ساز، بعد از بازدید محیط، طرح ۳D پله شمارا بر روی نرم‌افزار پیاده‌سازی می‌نمایند و قبل از اجرا، محیط را برای شما شبیه‌سازی می‌کنند.
  • تولید – پس از تصویب طرح، مرحله تولید پله استیل دست‌ساز آغاز می‌گردد
  • نصب و راه‌اندازی – پس از تولید پله استیل دست‌ساز، تیم نصب شرکت رضایی ، پله استیل دست‌ساز را در محل، نصب می‌نمایند و اکنون پله استیل دست‌ساز شما آماده بهره‌برداری خواهد بود.

کاربرد پله استیل حول محور

این نوع پله استیل در اماکن تجاری واداری استفاده می‌شود که فضای کمی برای انتقال افراد از یک سطح به سطح دیگر دارند. برای اجرای پله استیل حول محور رضایی معمولاً از لوله استیل ۱۰ در مرکز پله و از انواع پروفیل و ورق برای اطراف کف پله‌ها استفاده می‌شود. زیبایی و ایمنی از فواید پله استیل حول محور رضایی می‌باشد.
برای پوشاندن روی کف پله از انواع چوب و شیشه سکوریت می‌توان استفاده کرد. در این نوع پله استیل از یک محور میانی استفاده می‌شود که پله‌ها از بالا تا پایین در حول آن شکل می‌گیرد و معمولاً با توجه به پلن طراحی‌شده بعد از هر ۱۲ پله یک دور حول محور می‌چرخد. درواقع این محور نگه‌دارنده هر مرحله از مارپیچ پله استیل حول محور است.
در این حالت پله استیل حول محور پهن، حدود ۹۰ – ۱۸۰ درجه به‌نوبه خود می‌چرخد. این نوع پله می‌تواند در فضای کم طراحی گردد که به‌صورت خیلی تنگ طراحی می‌شود ولی طرح بازتر آن زیبایی چشم‌نوازی خواهد داشت. درراه پله استیل حول محور یا منحنی شکل، زیبایی یکی از قابلیت‌های منحصربه‌فرد آن است.
در این حالت قوس از ابتدا تا انتها به یک‌سو می‌باشد. از پله استیل حول محور با زیبایی طبیعی که دارد، ترجیحاً برای استفاده در خانه و برنامه‌های دفتر استفاده می‌گردد. تیم ما از متخصصان باتجربه تشکیل‌شده است و به شما این اطمینان را خواهند داد که هر آنچه شما نیاز خواهید داشت را با بالاترین استانداردها مهیا نمایند.
شما می‌توانید پله استیل حول محور موجود در ذهنتان را با طراحان شرکت پله گرد رضایی در میان بگذارید و آن‌ها رؤیای شمارا به واقعیت تبدیل می‌کنند.

 

قیمت پله استیل- قیمت پله گرد استیل- قیمت پله گرد-قیمت پله پیچ

قیمت پله استیلبه موارد بسیاری بستگی دارد و پله گرد رضایی با تضمین بالا بودن کیفیت بالا قیمت بسیار مناسبی رو دارا هست.

  •  دارا بودن دانش تخصصی در این زمینه توسط تیم تولید و نصب پله استیل ارائه طرحی مناسب برای منزل شما
  • مطابقت استیل بکار رفته در پله استیل با استانداردهای جهانی
  • دریافت مشاوره‌های لازم قبل از سفارش از کارشناسان مجرب شرکت پله گرد رضایی
  • تمایز غیرقابل‌انکار سازه‌های پله استیل شرکت پله گرد رضایی با سایر تولیدکنندگان در بازار

پله گرد رضایی مجری انواع طرح های پله گرد می باشد.پله پیچ اصطلاح دیگری از پله گرد می باشد که در بین مردم رواج دارد و درقیمت پله پیچ و گرد تفاوتی وجود ندارد .  می توانید برای آگاهی دقیق از انجام پروژه و قیمت پله گرد استیل با کارشناسان فروش در تماس باشید تا علاوه بر روند اجرای پله گرد درباره قیمت پله گرد اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

ضوابط طراحی پله گرد

در اجرای پله گرد که یکی از پراستفاده ترین انواع پله در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان می باشد با ید به ضوابط طراحی پله گرد توجه شود تا پله گرد ساخته شده مطابق با استانداردهای ساختمان اجرا شود. در ادامه به برسی برخی از ضوابط طراحی پله گرد اشاره می کنیم:

ارتفاع پله گرد

ارتفاع پله را باید براساس محل نصب آن و استفاده اشخاص از پله گرد دارد. ارتفاع پله گرد برای واحد های مسکونی باید در حدود ۱۶ الی ۲۰ سانتی متر می باشد، این ارتفاع استاندارد برای تمام گروه سنی کاملا مناسب می باشد. ارتفاع پله در مکان های عمومی بین ۱۵-۱۷ سانتی متر در نظر گرفته شود زیر تمام گروه های سنی به اجبار از این پله ها استفاده می کنند.

 

کف پله گرد:

میزان اندازه کف پله بستگی به اندازه کف پا و طول قدم ها دارد، اندازه کف پله باید بین ۶۳ تا ۶۵ سانتی متر باشد. در صورت نیاز نیز می توان کف پله گرد را ۳یا ۴ سانتی متر نیز پهن تر در نظر گرفت.

محل نصب پله گرد

پله گرد برای مکان ها و محل هایی کم رفت و آمد نصب می شود و برای دسترسی به طبقات بالاتر گزینه مناسبی می باشد. در طراحی پله گرد، پله حول لوله ای به قطر ۱۰ تا ۱۵ سانتی متر می چرخد که این میزان قطر باعث می شود دایره متوسط گردش پله را به قسمت های مساوی تقسیم و سپس مرکز دایره گردش پله را به مرکز وصل می کند و امتداد خطوط گردش پله محیط دایره خارجی پله گرد را قطع می کند. محل نصب پله گرد باید در مکانی باشد که حرکت و چرخش حول محور دایره مرکزی امکان پذیر باشد.

پله آماده

پله پیش ساخته یا پله آماده یکی از روش های جدید می باشد که برای تسریع بخشیدن به ساخت و ساز های صنایع ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. پله آماده در کارگاه و خارج از ساختمان ها تولید می شوند سپس داخل ساختمان اجرا می شوند. اما باید توجه شود که ساخت پله های آماده باید مطابق با اندازهها و ابعاد راه پله ساختمان شما و متناسب با ساختار آن طراحی و نصب گردد. پله گرد نمونه از پله آماده می باشد که برای ساخت آن استفاده بیشتری از استیل و شیشه می شود. قبل از اجرا در گارگاه و کارخانه اقدام به تولید اجزا پله گرد که شامل نرده استیل می باشد می نمایند سپس در محل مد نظر آن را اجرا می کنند. پله آماده دارای مزایایی بسیاری می باشد که یکی از بارز ترین آن می توان نصب سریع و آسان و طراحی متناسب با سلیقه افراد می باشد.