بالابر غذابر رستوران و تالارهای پذیرایی

بالابر غذابر نوعی از بالابرهای کوچک است که برای حمل اجناس و غذا تا حدود ۳۰۰ کیلوگرم مورد استفاده قرار می گیرند. این بالابر عموماً در رستوران ها ، منازل ، بیمارستان ها ، هتل ها و همچنین فروشگاه ها و مجتمع های تجاری نصب و راه اندازی می گردند. مساحت کف کابین بالابر غذابر از ۱ متر مربع و ارتفاع آن از ۱٫۲ متر تجاوز نمی کند. سطح دسترسی به کابین این نوع آسانسور را براساس نوع استفاده آن، از تراز کف تمام شده ۸۰ سانتیمتری از کف می توان طراحی کرد.

سیستم بازشدن درب کابین بالابر غذابر میتواند به دو صورت عمودی و افقی طراحی گردد. جنس بدنه کابین و درب عموماً از جنس استنلس استیل و گالوانیزه می باشد. طراحی ویژه کابین بالابر امکان حمل بار سنگین را به کاربران نخواهد داد، لیکن ایمنی در حمل بارهای سبک با ابعاد کوچک در کنار کاربری بسیار ساده از ویژگی های این آسانسورها می باشد. نصب و نگهداری بالابر غذابر بسیار آسان است. از امتیازات بارز این بالابر میتوان به مصرف برق پایین آن اشاره نمود.

صنایع فلزی رضایی با ارائه خدمات ساخت و نصب بالابرهای غذابر (مونت شارژ) توانسته نیازهای مشتریان را به این محصول مرتفع سازد. بالابرهای غذابر این شرکت در دو نوع کششی و هیدرولیک عرضه می شوند. تمامی بالابرها دارای سیستم اینورتر جهت نرمی حرکت در هنگام توقف می باشند. مشتریان محترم می توانند در صورت داشتن هرگونه مشاوره با متخصصان شرکت ما تماس حاصل فرمایند

مشخصات بالابر غذابر